Domů   RSS   Registrace   A A A A  

ARCHITRÁV - projekční ateliér

www.architrav.cz

Nacházíte se zde: www.architrav.cz » Menu » Čím žijeme » Slavnostní otevření Rezidence Hoblíkova

Slavnostní otevření Rezidence Hoblíkova

Po dvou letech práce jsme zkolaudovali a slavnostně otevřeli unikátní bytový dům s komerčními prostory Rezidenci Hoblíkova. A troufáme si říct, že takovýto dům nemá v regionu obdobu. V dnešní době, kdy se staré domy nechávají chátrat a staví se nové chrámy ze skla a oceli...., je určitě kulturním počinem oživit krásnou starou budovu. K tomu ale potřebujete odvahu a vizi - obojího jsme měli dostatek jak my, tak investor.

Slavnostního otevření se zúčastnili starosta města Nový Jičín, investoři, architekti našeho ateliéru a vůbec všichni, kdo pomáhali přivést Rezidenci Hoblíkova k životu. Přejeme ji krásný dlouhý život a spokojené nájemníky, kteří ocení jedinečného génia citlivě zrekonstruovaného domu, dominantu ulice Hoblíkova v Novém Jičíně. A doufáme, že pozvedne a oživí dosud hibernující ulici Hoblíkova přesto, že se nachází kousek od náměsti a historického centra.

Marcela Fröhlichová


Otevření Rezidence Hoblíkova v Novém Jičíně

Otevření Rezidence Hoblíkova v Novém Jičíně Otevření Rezidence Hoblíkova v Novém Jičíně Otevření Rezidence Hoblíkova v Novém Jičíně Otevření Rezidence Hoblíkova v Novém Jičíně Otevření Rezidence Hoblíkova v Novém Jičíně Otevření Rezidence Hoblíkova v Novém Jičíně Otevření Rezidence Hoblíkova v Novém Jičíně Otevření Rezidence Hoblíkova v Novém Jičíně

Kontakty

Architráv s.r.o., projekční ateliér

Telefon: 556 70 50 70
Fax: 556 70 50 70
E-mail: architrav@architrav.cz
WWW: www. architrav.cz
Ulice: Nerudova 28
Město: Nový Jičín
PSČ: 74101


Copyright © 2009 ARCHITRÁV s.r.o, Česká Republika. Veškerá práva vyhrazena.
Naši partneři

http://www.zezulka.eu/